O NAS

Zajmujemy się obsługą inwestycji budownictwa indywidualnego.

W świadczeniu usług doradczych, projektowych  oraz prawnych zmierzamy do tego, abyś w możliwie niewielkim stopniu był zaangażowany w wypełnianie formalności, szukania rozwiązań projektowych oraz nadzorowania procesu uzyskania pozwolenia na budowę.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie  wykonać dokumentację projektową, zdobyć wymagane dokumenty i uzyskać w Twoim imieniu pozwolenie na budowę. Podczas oczekiwania na decyzję administracyjną na życzenie wykonamy projekt wnętrza oraz zagospodarowania działki wraz z kompleksowymi kosztorysami budowy i eksploatacji domu. A kiedy już droga do budowy domu będzie otwarta, przygotujemy ofertę przetargową dla lokalnych wykonawców i w ustalonym terminie przekażemy Ci  rzeczywistą cenę oraz termin budowy domu.

Zasady Współpracy

ADAPTACJA PROJEKTU

Adaptacja gotowego projektu domu jednorodzinnego polega na dostosowaniu go do wymagań prawa budowlanego.

Naszym zadaniem jest przygotowanie projektu tak, aby odpowiadał ustaleniom Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego (lub warunkom zabudowy) i wytycznym konstrukcji w zakresie lokalnych uwarunkowań klimatycznych.

WYMAGANE DOKUMENTY

Aby adaptacja projektu była możliwa konieczne jest dostarczenie dokumentów dotyczących własności działki (wypis z księgi wieczystej, akt notarialny – również dla drogi dojazdowej, w której posiada się udziały) oraz prawa miejscowego (Wypis i wyrys z planu miejscowego lub warunki zabudowy).

Pozostałe dokumenty uzyskamy w Państwa imieniu.

USŁUGI DODATKOWE

Oferujemy pośrednictwo i koordynację prac geodetów, geologów oraz kosztorysantów. Prace zlecamy niezależnym firmom bez pobierania prowizji. Ponadto możemy zaprojektować dla państwa wnętrza w kilku wariantach szczegółowości, opracować kosztorysy z zakresem prac obejmującym wnętrza i zagospodarowanie terenu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij zapytanie na adres biuro@homenow.pl lub skontaktuj się z nami pod nr 791-996-955 lub 33 427-09-16  Wycenę zakupu i adaptacji projektu oraz termin realizacji otrzymasz w terminie 2 dni roboczych.

DANE PERSONALNE

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Jestem właścicielem działki*
Mam zamiar kupić działkę*

DANE O PROJEKCIE

Projekt Kupię Osobiście*
Zlecam Zakup Projektu*

INNE INFORMACJE

Czy są dokumenty prawa miejscowego?*Napisz czy dla działki został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub czy została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy.

Proszę przepisać kod
Zapobiega to spamowaniu

POLA OZNACZONE * SĄ OBOWIĄZKOWE.

Do prawidłowego działania naszej strony wymagana jest obsługa "cookies". Kliknij aby dowiedzieć się więcej.