SZCZEGÓŁY USŁUG DODATKOWYCH

Geodeta wykonuje Mapę do Celów Projektowych – niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę. Ponadto przed budową wytycza na działce dokładną lokalizację budynku.

Geolog określa warunki gruntowe (opinia  geologiczna). Opracowanie pozwala określić strukturę i nośność gruntu, a w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków gruntowych, przeprojektować konstrukcję budynków tak, aby spełniała wszystkie niezbędne do bezpiecznego użytkowania warunki.

Projekt wnętrza. Wchodzący w skład naszego zespołu architekci są w stanie przygotować projekt wnętrza odpowiadający Twoim wymaganiom i potrzebom. Realizując tę usługę skupiamy się na Twoich oczekiwaniach i realizujemy je z pełnym zaangażowaniem, tak, abyś w każdej pojedynczej chwili poczucie, że dom jest miejscem wyjątkowym.

Oferujemy szeroki wachlarz projektów, począwszy od nieskomplikowanych aranżacji, poprzez fotorealistyczne wizualizacje, skończywszy na szczegółowych projektach wykonawczych wraz z kosztorysem i zestawieniem materiałów. Niezależnie od tego, jaki projekt się wybiera, każdy z nich będzie w pełni dostosowany do Twojej wizji.

Kosztorys wykonywany jest w oparciu o komplet wykonanej dokumentacji: projekt domu, wnętrza, zagospodarowania terenu. Pozwala szczegółowo określić koszt budowy domu, jego wykończenia oraz otoczenia. Mając kosztorys w ręce zyskasz  możliwość prowadzenia budowy etapami oraz gwarancję, że w budżecie nie zabraknie pieniędzy na wykończenie i wyposażenie wnętrza.

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij zapytanie na adres biuro@homenow.pl lub skontaktuj się z nami pod nr 791-996-955 lub 33 427-09-16  Wycenę zakupu i adaptacji projektu oraz termin realizacji otrzymasz w terminie 2 dni roboczych.

DANE PERSONALNE

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Jestem właścicielem działki*
Mam zamiar kupić działkę*

DANE O PROJEKCIE

Projekt Kupię Osobiście
Zlecam Zakup Projektu

INNE INFORMACJE

Czy są dokumenty prawa miejscowego?*Napisz czy dla działki został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub czy została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy.

Proszę przepisać kod

Do prawidłowego działania naszej strony wymagana jest obsługa "cookies". Kliknij aby dowiedzieć się więcej.