ZASADY WSPÓŁPRACY

Współpraca rozpoczyna się od weryfikacji czy budowa wybranego projektu jest możliwa. W tym celu prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie nam niezbędnych informacji mailem. Wstępna weryfikacja odbywa się   przed podpisaniem umowy i jest podstawą dla wyceny oraz późniejszej realizacji zlecenia.

Dane niezbędne do weryfikacji obejmują nazwę lub link do projektu domu (wraz z określeniem wariantu i przewidywanych zmian) oraz informację dotyczącą działki, na której dom ma być zbudowany (skan mapy lub szkic, adres, nr działki, dokumenty prawa miejscowego: Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzję o Warunkach Zabudowy). Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się pracowniami projektów typowych na rynku.

Wraz z informacją o możliwości realizacji obiektu otrzymasz  wycenę oraz harmonogram wykonania projektu.
Podstawowa cena wynosi 2 400 zł brutto i obejmuje przygotowanie projektu oraz obsługę formalno – prawną w zakresie niezbędnym do pozyskania pozwolenia na budowę . Zmiany w projekcie, usługi dodatkowe lub pozyskanie dodatkowych uzgodnień lub decyzji  wyceniane są indywidualnie.

Po akceptacji warunków następuje podpisanie umowy, zamówienie projektu oraz – po otrzymaniu i weryfikacji projektu – ostateczne uzgodnienie dotyczące zmian w projekcie oraz lokalizacji obiektu na działce.

Kolejnym etapem jest opracowywanie projektu adaptacji oraz uzyskiwanie warunków i uzgodnień. Na mocy udzielonego nam pełnomocnictwa wszystkie formalności – łącznie z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę – realizujemy samodzielnie.
W trakcie oczekiwania na decyzję o pozwoleniu na budowę możemy zaprojektować dla Ciebie  wnętrze domu oraz przygotować na jego podstawie kompleksowy kosztorys budowy domu.

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz kontaktowy, wyślij zapytanie na adres biuro@homenow.pl lub skontaktuj się z nami pod nr 791-996-955 lub 33 427-09-16  Wycenę zakupu i adaptacji projektu oraz termin realizacji otrzymasz w terminie 2 dni roboczych.

DANE PERSONALNE

LOKALIZACJA INWESTYCJI

Jestem właścicielem działki*
Mam zamiar kupić działkę*

DANE O PROJEKCIE

Projekt Kupię Osobiście
Zlecam Zakup Projektu

INNE INFORMACJE

Czy są dokumenty prawa miejscowego?*Napisz czy dla działki został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub czy została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy.

Proszę przepisać kod

Do prawidłowego działania naszej strony wymagana jest obsługa "cookies". Kliknij aby dowiedzieć się więcej.