W zależności od wartości zamówienia, gabarytów produktu, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Dane do przelewu znajdziesz również tutaj. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Wszystkie dane (kwota, tytuł przelewu uzupełniane są automatycznie). W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

System PayU obsługuje bezpieczne transakcje:

1. Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,

2. ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie opłacania zamówienia,

3. Inne - Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

4. Płatność przy odbiorze dokonywana kuriera (w przypadku wyboru przesyłki pobraniowej

Nr. konta PKO BP:

66 1020 1664 0000 3602 0024 6421